GO-leasing członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż decyzją komitetu wykonawczego firma GO-leasing została przyjęta w poczet członków Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. 

KPF jest jedną z najbardziej liczących się organizacji, skupiającej blisko 100 przedsiębiorstw z branży finansowej i działającej od blisko 20 lat. Misją Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związku Pracodawców jest budowanie kapitału społecznego w sektorze finansowym w Polsce. KPF organizuje profesjonalne środowisko partnerów, stawiając do ich dyspozycji forum wymiany wiedzy i doświadczeń, promując profesjonalizm, wzajemny szacunek i poszanowanie zasad etycznych w relacjach z klientami i kontrahentami. Więcej informacji o KPF na stronie:  https://kpf.pl/

- Członkostwo w KPF umożliwi nam nawiązanie nowych kontaktów z kierownictwem wielu firm z branży finansowej – mówi Grzegorz Olszewski, dyrektor generalny GO-leasing. – Chcemy się włączyć w ramach tej organizacji do prac związanych z rozwojem oraz popularyzowaniem leasingu w Polsce, a także uczestniczyć w konsultacjach legislacyjnych dot. przepisów prawnych związanych z leasingiem oraz innymi aspektami finansowania przedsiębiorców. Uczestnictwo w KPF to także aktywny udział w konferencjach, szkoleniach oraz innych spotkaniach organizowanych przez związek oraz budowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy zarówno wśród członków KPF, jak również w komunikacji marketingowej z całym rynkiem. 

konferencja przedsiebiorstw finansowych3

 

Data publikacji:

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

785 111 785

wojciech.kiziuk@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie